Nieuw op Wikipedia: de Bemiddelingsclausule

Zoals bekend is de NMv één van de drijvende krachten achter het Manifest en de beweging Stappen in Conflictbemiddeling. Binnen dit mooie initiatief hebben wij Thematafel Bemiddelingsclausule voorgezeten. Samen met een enthousiaste groep mensen is daar het eerste

Zoals bekend is de NMv één van de drijvende krachten achter het Manifest en de beweging Stappen in Conflictbemiddeling. Binnen dit mooie initiatief hebben wij Thematafel Bemiddelingsclausule voorgezeten. Samen met een enthousiaste groep mensen is daar het eerste resultaat uit gekomen: een nieuwe pagina op Wikipedia, geheel gericht op de bemiddelingsclausule. https://nl.wikipedia.org/wiki/Bemiddelingsclausule.

Door deze duidelijke uitleg over het doel, de mogelijkheden en de voordelen van het gebruik van een bemiddelingsclausule op Wikipedia te plaatsen wordt de bemiddelingsclausule ván iedereen en vóór iedereen. Er zit geen commerciële boodschap achter en wij willen dan ook eenieder aansporen en uitnodigen om te kijken hoe en waar deze clausule kan worden ingezet. Bij jouw organisatie, bij jouw klanten, in elke overeenkomst en besluit kan en mag een bemiddelingsclausule worden opgenomen.

Ben je geïnteresseerd? Houd de website https://stappeninconflictbemiddeling.nl in de gaten en volg de LinkedIn groep 'Stappen in Conflictbemiddeling'. Heb je specifieke vragen? Stuur dan een e-mail naar info@mediatorsvereniging.nl