Denk mee over de invulling van de werkwijzer Arbeids Mediation (wAM)!

Publicatie2.jpg.webp

Bent u als professional of ervaringsdeskundige weleens betrokken bij een arbeidsmediation en zou u ook meer inzicht willen hebben in het speelveld en de knelpunten die zich hierbinnen voor kunnen doen? Om dit in kaart te brengen heeft de NMv de projectgroep wAM (werkwijzer ArbeidsMediation) opgezet met als doel te zorgen voor een handzame werkwijzer voor de arbeidsmediator; de deelnemers en andere disciplines.

De werkwijzer is helder over de positie van de arbeidsmediator en maakt duidelijk wie op welk moment met welke taken bij het mediationproces is betrokken. De projectgroep wAM stelt de werkwijzer op aan de hand van bestaande informatie en interviews met verschillende disciplines en sleutelfiguren. Later zet zij een online enquête uit om de werkwijzer nog verder te verfijnen. 

Kunt u ons van informatie voorzien die we bij de ontwikkeling van de wAM niet mogen missen?
Wilt u op de hoogte blijven met updates over het project wAM en/of meedoen aan de enquête?

Stuur dan een mail naar wam@mediatorsvereniging.nl

Op de NMv website vindt u onder het tabblad ‘Dossiers’ verdere inhoudelijke informatie over wAM.