Hoe behartigt NMV uw belangen: wilt u meepraten?

Tafel van 5.jpg.webp

Uit de ledenenquête eerder dit jaar zijn 5 speerpunten voortgekomen waarover we graag verder met u in gesprek willen. Dit zijn Belangenbehartiging van onze leden (waaronder wetgeving), Communicatie en PR, Ledenvoordelen, Kwaliteit en Netwerken.

De eerste zoom bijeenkomst over het thema Belangenbehartiging is helaas geannuleerd.

U kunt zich natuurlijk ook alvast opgeven voor een van de andere tafels waarvoor de data van de bijeenkomsten nog worden bepaald via info@mediatorsvereniging.nl. We kijken uit naar uw bijdrage. De online tafels staan onder leiding van een gespreksleider die de input inventariseert en daarna een terugkoppeling geeft aan het bestuur. Natuurlijk krijgt u vervolgens een reactie van het bestuur terug over haar bevindingen.

Klik hier voor het volledige rapport met de uitkomsten van de ledenenquête.