Leren van Leren / Interview?

summerschool-mailbanner.jpg.webp

Deze zomer organiseerde de NMV samen met het Instituut Midden en Kleinbedrijf (IMK) de NMV summerschool. Mediators kregen gratis coaching om de ontwikkeling van hun praktijk te stimuleren. De NMV had daarnaast een aantal promotiefilmpjes (klik hier) gemaakt die in veel gevallen onderdeel werden van de (vernieuwde) businessplannen. 

Meer dan 150 Mediators hebben gebruik gemaakt van deze mogelijkheid. Daar zijn we heel blij mee!

Om verder te leren van wat hier geleerd is, zou de NMV graag een aantal van de deelnemende mediators interviewen. Vindt u het leuk om, anoniem of met naam en toenaam, te delen wat het u heeft opgeleverd, neem dan contact met ons op via info@mediatorsvereniging.nl.

Met vriendelijke groet,
Diederik Diercks