Netwerkbijeenkomst voor NMv-leden

Netwerksessie 2021-09-17_Email_600x300.jpg.webp

Op 17 september kunnen NMv-leden van 10.00 - 11.00 uur weer deelnemen aan onze maandelijkse netwerkbijeenkomst. Deze keer is NMv-voorzitter Julia Gerlach uw host.

In deze maandelijkse bijeenkomst gaan we met elkaar in gesprek over wat u en ons bezighoudt, wat we tegenkomen in het werkveld, waar uw behoeftes vanuit de NMv liggen of andere onderwerpen waarover we van gedachten willen wisselen.

En naast dat er interessante onderwerpen ter sprake komen, biedt het een mooie gelegenheid om in direct contact te komen met collega-mediators en zo uw netwerk uit te bouwen!

De link om deel te nemen vindt u op het ledendeel van de website. Log in op de NMv-website. Onder de tab 'Voor leden' gaat u naar 'Netwerkbijeenkomsten'. Onder 'kalender 2021' treft u de bijeenkomst aan van 17 september. Klik op de link en u komt direct in de online netwerkbijeenkomst. U ontvangt hierover dus geen aparte mail van ons.

Wij hopen u te zien en wensen u alvast een prettige en leerzame bijeenkomst toe!