Wijzigingen collectieve zorgverzekering Zilveren Kruis Achmea

De korting op de premie van de basisverzekering is vanaf 2020 bij alle zorgverzekeraars maximaal 5%. Verzekeraars hebben de afgelopen 2 jaar de kortingspercentages op de basisverzekering aangepast. Dat geldt ook voor Zilveren Kruis. Voor 2022 heeft Zilveren Kruis de kortingen voor een aantal collectiviteiten aangepast. Helaas zal de collectiviteitskorting voor het contract van de NMv naar beneden worden bijgesteld.

Wijziging collectiviteitskorting
Per 1 januari 2022 wijzigt het kortingspercentage op de basisverzekering van 5% naar 2,5%. De collectiviteitskorting op de aanvullende verzekering en de tandartsverzekering blijft 10%.

Vragen? Mail of bel Aon
Voor vragen over uw zorgverzekering bij Zilveren Kruis Achmea kunt u contact opnemen met Aon via inkomendesk@aon.nl of +31(0)88 810 81 76. Op werkdagen tussen 8.30 en 17.00 uur staan zij u graag te woord.