Mediation LAB in ontwikkeling

Lab wel.JPG

“Een creatieve en inspirerende omgeving waarin we met elkaar tot innovaties komen die tegemoetkomen aan de behoeften van het werkveld en tegelijkertijd een proeftuin zijn voor onze studenten.“ Met deze prachtige volzin zijn diverse organisaties uit het mediationwerkveld uitgenodigd om met de lector en een team van professionals van de Hogeschool Leiden te brainstormen hoe studenten op een aantrekkelijke en praktijkgerichte manier mediation/conflictbemiddelingsvaardigheden kunnen ontwikkelen en onderzoek kunnen doen. Een win-win situatie.

Op 11 oktober jl. heeft de NMv mee kunnen denken aan het mediationlab wat de Hogeschool Leiden gaat starten. Ook bestuursleden NMv-deden mee. “Wat een inspirerende en creatieve bijeenkomst was dat!”, aldus Julia. 

Wij wensen de lector en het team veel succes met de keuze uit de grote opbrengst van vragen/wensen en projecten. Ter illustratie: zie de foto met veel post-its met suggesties.

Lab evt in tekst