Vindeenmediator.nl bijna online

vindeenmediator.nl 2.png

Op 1 november, tijdens de Week van de Mediation, lanceren wij op feestelijk wijze het nieuwe mediatorplatform Vindeenmediator.nl. Hiermee biedt de NMv haar leden een nieuwe en verbeterde mogelijkheid om online gevonden te worden.

Op Vindeenmediator.nl kan men een mediator zoeken op basis van locatie, discipline en andere criteria. Deze nieuwe website biedt ook meer mogelijkheden op het gebied van SEO en promotie.

Vindeenmediator.nl zal de huidige zoekmachine op onze website vervangen. Elk lid dat momenteel via zijn of haar profiel op onze website heeft aangegeven gevonden te willen worden wordt automatisch opgenomen op dit nieuwe platform.

De nieuwe website is nog volop in ontwikkeling, maar als tip van de sluier kunnen we wel al een beeld van de homepage laten zien. Meer informatie volgt begin november.

vindeenmediator.nl