Vindeenmediator.nl succesvol gelanceerd. Ben jij al vindbaar?

vindeenmediator.nl.png

Tijdens de week van de mediation heeft de NMv de website vindeenmediator.nl gelanceerd. Met deze website willen wij onze leden beter vindbaar maken.

Op vindeenmediator.nl kun je zelf een uitgebreid profiel maken, met foto’s, video’s en buttons zodat geïnteresseerden direct contact met jou op kunnen nemen. Via je eigen statistieken-pagina zie je meteen hoe vaak die mogelijkheden zijn gebruikt. In december en januari adverteert de NMv actief op Google, waardoor het bereik nog vele malen groter wordt. Tevens zullen er de komende maanden een flink aantal uitbreidingen en verbeteringen worden doorgevoerd. Inmiddels heeft de website afgelopen maand 10.620 weergaven gehad volgens Google Search Console Insights. Sta jij al met een up-to-date profiel op vindeenmediator.nl? Meld je aan via: leden@vindeenmediator.nl! Meer informatie vind je op de site.